wózki uniwersalne Britax Römer

Britax-Romer Strider M – wózek wielofunkcyjny, zestaw 2w1 | Black Shadow | Oświęcim sklep stacjonarny TOP-MALUSZEK ul.Olszewskiego 47. pytania kom.784467521 sklep oświęcim

wózek britax-romer sklep stacjonarny top-maluszek oświęcim

STRIDER M to łatwe w obsłudze i komfortowe rozwiązanie zapewniające mobilność. Waga zaledwie 10 kg i kompaktowe wymiary zapewniają maksymalną łatwość manewrowania. W ciągu kilku sekund możesz wymienić gondolę na nosidełko lub siedzisko, a amortyzacja przednia i centralna zapewnia komfortową jazdę za każdym razem. STRIDER M otwiera świat pełen możliwości, zarówno dla Twojego dziecka, jak i dla Ciebie.

Inteligentna i wygodna gondola STRIDER M jest przeznaczona do użytkowania od narodzin aż do osiągnięcia wagi 9 kg i umożliwia ułożenie dziecka w całkowicie płaskiej pozycji. Zintegrowane adaptery pozwalają na szybkie i łatwe przymocowanie gondoli do wózka STRIDER M. Miękka wyściółka oraz materac zapewniają wygodne warunki i ochronę w pierwszych miesiącach życia dziecka. Duży rozkładany daszek jest wyposażony w filtr przeciwsłoneczny UPF 50+ i otwór wentylacyjny, który poprawia cyrkulację powietrza, zapewniając Twojemu dziecku maksymalny komfort.

KUPISZ W SKLEPIE TOPMALUSZEK.COM – gwarancja zadowolenia

Poniżej mapa dojazdu do sklepu Stacjonarnego w Oświęcimiu top-maluszek:-)