obrazy na płótnach zamówisz w TOP-MALUSZEK w Oświęcimiu

Sklep dziecięcy TOP-MALUSZEK jest producentem obrazów na płótnie canvas od rozmiaru 20x20, 20x30, 30x30, 30x40, 40x40, 40x50, 50x50, 50x60 do rozmiaru 50x70. Sami drukujemy i produkujemy obrazy z państwa nadesłanych zdjęć, dzięki temu dbamy o wysoką jakość usług i szybkie terminy produkcji. Obecnie produkcja odbywa się na profesjonalnych nowych ploterach wielkoformatowych fotograficznych marki HP.

Aby złożyć zamówienie wystarczy przyjść do sklepu TOP-MALUSZEK w Oświęcimiu na ulicy Olszewskiego 47 i złożyć zamówienie na dany obraz, który zostanie wykonany ze zdjęcia jakie państwo dostarczą. Pomagamy w zgraniu fotografii z komputera, telefonu, tableta lub usb. Pomagamy w doradztwie oraz w wyborze rozmiaru do możliwości danej fotografii. 

Kolejnym sposobem składania zamówień jest aplikacja mobilna mobile-photo-kiosk która dostępna jest dla telefonów. Po zainstalowaniu aplikacji podaj kod naszego zakładu 1358 

  • matowe płótno Canvas
  • solidny, sosnowy blejtram
  • zadrukowane ściany boczne
  • bezwonny, ekologiczny druk
  • doskonałe przejścia tonalne
  • fotograficzna jakość
  • rozdzielczość druku do 2880dpi
  • perfekcyjne odwzorowanie barw
  • trwałość kolorów do 100 lat

W ofercie posiadamy różne rozmiary obrazów, obraz jest drukowany a następnie naciągany na drewniany blejtram. Do zestawu dodajemy blaszkę mocowania dzięki, której można zawiesić obraz na ścianie. W przypadku gdyby jakość przesłanego przez państwa zdjęcia uniemożliwiała wykonanie obrazu, wówczas nasza firma kontaktuje się z klientem w celu przesłania zdjęcia wyższej jakości. W przypadku obecnych telefonów gdy jakość i wielkość zdjęć robionych telefonem ustawiona jest na full najczęściej nie występuje problem z wielkością pliku, która uniemożliwiła by druk waszej fotografii.

JAK PRZESŁAĆ NAM ZDJĘCIE:

1 sposób > wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 sposób > aplikacja mobilna o której pisałem patrz powyżej

3 sposób > zamówienie w sklepie top-maluszek ul. Olszewskiego 47 Oświęcim.

 Nasza firma TOP-MALUSZEK jest producentem obrazów na płótnie, drukujemy w Oświęcimiu z nadesłanych zdjęć przez klienta, wysyłamy w całej Polsce. Zdjęcia na płótnie idealnym prezentem dla państwa i bliskich. 


Drukuj